En yüksek kaliteli hizmeti en düşük fiyatlar ile müşterilerimize sunmaktayız. %100 müşteri memnuniyetini ilke edinen servisimizde 1997 yılından günümüze kadar sektörü takip eden tecrübeli kadromuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Servisimiz kaliteden ödün vermeden sürekli gelişmekte ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan teknik hizmet ve mükemmellik anlayışı ile kombi klima ve beyaz eşya servis hizmeti sunmaktadır.

      Önceliğimiz her zaman sektörün en önde gelen firmalarının ölçüm aletlerini ve takımlarını kullanarak müşterilerimize sürekli olarak kaliteden ödün vermeden hizmet sunmaktır. Teknik uzman kadromuz ile belirli dönemlerde eğitim, seminer, kurs ve fuar gibi faaliyetlere katılarak sektörü sürekli takip etmekte ve her geçen gün kendimizi sürekli yenilemekteyiz.

Ayrıca 2014 yılında İnci Enerji ile anlaşarak Kamco firmasından ithal ettiğimiz petek tesisat temizleme makinemizi bünyemize katarak petek tesisat temizliğinde müşterilerimize kaliteli yenilikçi hizmet anlayışını getirdik.

2015 yılında Haier klima ile anlaşılarak klima satış bayiliği ve yetkili servisliğimizi aldık.

Hava perdesi satışımız ve servis hizmetimizi ise Lotus ve Storm markaları ile çözüme kavuşturuyoruz.

2016 yılbaşı itibarı ile İmmergas kombi ile anlaşılarak yetkili servisliğimizi aldık. Aynı dönem içerisinde sektörün önde gelen isimlerinden Ermak ile anlaşılarak Beha Konvektör Isıtıcılarının ve Wisaj marka ani kapalı devre su ısıtıcılarının satış ve servisliğini alarak çözüm odaklı müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız.

Teknik servisimiz kombi klima ve beyaz eşya servisi olarak garantili orijinal yedek parça ve işçilik ile siz değerli müşterilerimize 1 yıl garanti vermektedir.

Vizyonumuz

Sektörümüzde, uyguladığımız sosyal sorumluluk ilkeleri ile alanda belirleyici olmak.

Son teknoloji ve süreç uygulamaları ile sektöre yeni hizmetler sunmak ve lider konumda olmak.

Tedarik zinciri boyunca yer alan tüm süreçlerimizi bilişim teknolojileri ile entegre ederek müşterilerimizin artan servis ihtiyaçlarına cevap vermek.

Misyonumuz

Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm hizmet beklentilerini karşılamak.

Dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunmak.

Mevcut ve yeni hizmetlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak.

İnsana odaklı çalışmayı temel almak,

Tüm kalite planlarını müşteri memnuniyetine dayandırmak.

• Konusunda uzman personel kadrosu ile çalışmayı ilke edinmek.